Про магазин

АгроСвіт Плюс – це інтернет- магазин, який дає  можливість придбати будь-які товари для саду та городу,як досвідченим садівникам так і початківцям.  Також, нашому магазині Ви знайдете для себе широкий асортимент товарів для органічного землеробства.

Магазин цілком орієнтований на потреби покупців. Великий вибір товарів знаходиться безпосередньо на особистому складі магазину. Це гарантує бездоганне та швидке виконання  будь-якого замовлення.  Наші консультанти допоможуть кожному зробити вибір потрібних товарів. Завдяки цьому, Ви зможете  втілити в життя будь-яку ландшафтну ідею та зібрати гарний врожай.

Якісній посадковий матеріал 

Тільки найкраще насіння та здорові саджанці формують довіру замовника. Співпраця з широко відомими вітчизняними та зарубіжними постачальниками гарантує вам добрі врожаї . Тому ми завжди намагаємося контролювати якість посадкового матеріалу, аби не втратити свою репутацію.

Доступні ціни 

Магазин працює без посередників, що гарантує доступну цінову політику. І це є обов`язковою умовою для нас. Також у нас Ви можете придбати акційні товари, що дасть Вам змогу заощадити свої кошти.

Якість обслуговування – успішна співпраця 

Придбати будь-який товар у магазині АгроСвіт Плюс не важко й доступно. Ми гарантуємо швидке та якісне обслуговування, щоби співпраця з нами була для Вас  зручна та довготривала.

Ви маєте  змогу самостійно вибрати для себе:

  • способи оплати замовлення( безготівковий або готівковий розрахунок, картка) –
  • види доставки( співпрацюємо з різними службами доставки,а також можливий самовивіз).

В інтернет- магазині є можливість придбати не тільки насіння та саджанці, але і кімнатні рослини( квіти) та садовій інвентар. У споживачів є змога купити квіти чи саджанці як в поодинокому варіанті так і гуртовою партією. Каталог нашої компанії містить все необхідне для садоводів-городників.

Довіртеся нам, і ми допоможемо вам досягти щедрих врожаїв та отримати задоволення від праці на землі!